Szanowni użytkownicy!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług poprzez serwis katalog.wp.pl. W związku z tym wypowiedzeniu ulegają również wszystkie zawarte do dnia dzisiejszego umowy o świadczenie Usług w serwisie katalog.wp.pl.

Od dnia 7 stycznia 2019 r. nie ma możliwości dodawania nowych i modyfikowania starych wpisów oraz wnoszenia opłat. Całkowite wygaszenie serwisu planowane jest na dzień 31 stycznia 2019 r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt poprzez adres: kontakt@pomoc.wp.pl

Modyfikacja strony w Katalogu

Zmodyfikuj odpowiednie informacje:


Twój email*:
Wpisz adres poczty elektronicznej, na który wyślemy Ci potwierdzenie o dokonaniu zmian.
Tytuł strony*:
W to pole wpisz tytuł strony, pod jakim ma ona figurować w Katalogu Stron WWW. Pamiętaj, aby tytuł był zwięzły, sensowny i odzwierciedlał treść witryny.
Adres strony URL *:
Tu wpisz adres internetowy Twojej strony, nie możesz w tym miejscu popełnić żadnych błędów, każdy znak jest ważny.
Opis strony*:
W tym miejscu zamieść krótki opis tego, co znajduje się na Twojej stronie ( maksymalnie 250 znaków ). Pamiętaj o używaniu polskich znaków, interpunkcji, a także o poprawności stylistycznej i gramatycznej opisu.
Kategoria 1*:
Kategoria 2 : [usuń]
Kategorie wybierz z listy i określ taką, która najlepiej odpowiada zawartości merytorycznej serwisu, który właśnie rejestrujesz.
Wersje językowe: English  Deutsch  Руский  Français  Español  Português 
Čeština  Slovenčina  Eλληvικá  Italiano  Magyar 
Określ wersje językowe strony (poza wersją polską)
Wybierz województwo:
Wybierz miasto:
Wybór województwa oraz miasta pozwoli użytkownikom na szybsze dotarcie do Twojej strony.
Słowa kluczowe*:
Właśnie po tych słowach wyszukiwarka Stron WWW będzie odnajdowała Twoją stronę, gdy ta znajdzie się już w Katalogu Stron WWW. Wpisuj tylko takie słowa kluczowe, które odpowiadają tematyce strony ( maksymalnie 250 znaków ).
Komentarz :
Rozszerzony opis :
Jeżeli masz jakieś problemy, propozycje lub wątpliwości związane z Katalogiem, tu możesz także zadać pytania Redaktorom Katalogu. Oprócz tego możesz korzystać z poniższego formularza.
* - pole musi zostać wypełnione

Wpisz słowo znajdujące się na obrazku: