Szanowni użytkownicy!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług poprzez serwis katalog.wp.pl. W związku z tym wypowiedzeniu ulegają również wszystkie zawarte do dnia dzisiejszego umowy o świadczenie Usług w serwisie katalog.wp.pl.

Od dnia 7 stycznia 2019 r. nie ma możliwości dodawania nowych i modyfikowania starych wpisów oraz wnoszenia opłat. Całkowite wygaszenie serwisu planowane jest na dzień 31 stycznia 2019 r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt poprzez adres: kontakt@pomoc.wp.pl


www.ramsec.pl

Biegłe usługi techniczne w zakresie systemów zabezpieczających oferuje warszawska firma RAMSEC, która od ponad 20 lat specjalizuje się w obsłudze systemów zabezpieczeń w szerokim zakresie.


Adres url: http://www.ramsec.pl/
Data dodania: 2018-01-09  Data ostatniej modyfikacji: 2018-01-09

Lokalizacja: Warszawa

Wpis znajduje się w kategoriach:

Słowa kluczowe:

Opis rozszerzony:

Biegłe usługi techniczne w zakresie systemów zabezpieczających oferuje warszawska firma RAMSEC, która od ponad 20 lat specjalizuje się w obsłudze systemów zabezpieczeń w szerokim zakresie - od alarmowych, poprzez ochrony przeciwpożarowej i okablowania strukturalnego, po monitoring wizyjny i systemy integrujące. Działamy całościowo - projektujemy, instalujemy i serwisujemy systemy niezależnie od ich wielkości i zakresu działania. Zapewniamy też szkolenia dla pracowników z obsługi. Nasze umiejętności potwierdzają liczne zaświadczenia i certyfikaty. W razie pytań, prosimy o kontakt!