Modele zdalnie sterowane

Modelarski sklep internetowy z najciekawszymi modelami zdalnie sterowanymi takimi jak helikoptery, samochody, czołgi i łodzie rc.


Adres url: http://rcsport.pl/
Data dodania: 2012-05-14  Data ostatniej modyfikacji: 2012-05-14

Lokalizacja: Lublin

Wpis znajduje się w kategoriach:

Słowa kluczowe:

Opis rozszerzony:

Rcsport to internetowy sklep modelarski z gotowymi modelami zdalnie sterowanymi, przeznaczonymi zarówno dla początkujących modelarzy jak i tych zaawansowanych, oferujemy również zabawki rc dla najmłodszych. Nasza oferta obejmuje zarówno modele latające, jeżdżące jak i pływające. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, ciągle rozwijamy ofertę wprowadzając nowe modele, części zamienne i akcesoria modelarskie. Naszym klientom polecamy samoloty zdalnie sterowane, a tym którzy wolą „pozostać na ziemi” doskonale odwzorowane czołgi rc.

Jeśli nie miałeś jeszcze kontaktu z modelarstwem RC, to gorąco ci polecamy to wspaniałe hobby, które dostarcza wiele zabawy i emocji. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego serwisu, tu znajdziesz swój pierwszy model, a w przyszłości kolejne bardziej zaawansowane, w naszym sklepie znajdziesz również wiele praktycznych informacji, które pomogą ci w wyborze modelu, jego obsłudze i bezpiecznej zabawie.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.