Szanowni użytkownicy!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług poprzez serwis katalog.wp.pl. W związku z tym wypowiedzeniu ulegają również wszystkie zawarte do dnia dzisiejszego umowy o świadczenie Usług w serwisie katalog.wp.pl.

Od dnia 7 stycznia 2019 r. nie ma możliwości dodawania nowych i modyfikowania starych wpisów oraz wnoszenia opłat. Całkowite wygaszenie serwisu planowane jest na dzień 31 stycznia 2019 r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt poprzez adres: kontakt@pomoc.wp.pl


ArtProCars - Usługi lawetą i holowanie

ArtProCars jest firmą, która oferuje takie usługi jak holowanie i pomoc drogowa. Firma posiada komfortowe i nowocześnie wyposażone lawety. Obszar działania to miasto Rzeszów i okolice w promieniu 75 km. Po pomoc drogową można dzwonić 24h/dobę.


Adres url: http://artprocars.pl/
Data dodania: 2018-01-15  Data ostatniej modyfikacji: 2018-01-15

Lokalizacja: Rzeszów

Wpis znajduje się w kategoriach:

Słowa kluczowe:

Opis rozszerzony:

Wszystkie osoby, które szukają firmy oferującej usługi lawetą i holowanie w Rzeszowie, polecamy zapoznanie się z ofertą ArtProCars. To firma, która jest dostępna przez całą dobę, więc w razie wypadku czy stłuczki można dzwonić nawet w środku nocy. We flocie firmy znajdują się lawety z klimatyzacją i WiFi. Można też skorzystać z usługi transportowej, gdy kupiliśmy nowy samochód i chcemy go przewieźć. ArtProCars ceni czas klienta i szybko dociera we wskazane miejsce. Pomoc drogowa świadczona jest głównie na terenie województwa podkarpackiego, a w razie potrzeby w całej Polsce.