Szanowni użytkownicy!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług poprzez serwis katalog.wp.pl. W związku z tym wypowiedzeniu ulegają również wszystkie zawarte do dnia dzisiejszego umowy o świadczenie Usług w serwisie katalog.wp.pl.

Od dnia 7 stycznia 2019 r. nie ma możliwości dodawania nowych i modyfikowania starych wpisów oraz wnoszenia opłat. Całkowite wygaszenie serwisu planowane jest na dzień 31 stycznia 2019 r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt poprzez adres: kontakt@pomoc.wp.pl


Gry farmerskie

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by posiadać własną farmę, ale nie masz ku temu możliwości? Właśnie teraz możesz spełnić swoje marzenia odwiedzając serwis www.farmagry.pl oferujący fantastyczne gry farmerskie. Zapraszamy do zabawy!


Adres url: http://www.farmagry.pl/
Data dodania: 2013-06-12  Data ostatniej modyfikacji: 2013-06-12

Wpis znajduje się w kategoriach:

Słowa kluczowe:

Opis rozszerzony:

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by posiadać własną farmę, ale nie masz ku temu możliwości? Możesz spełnić swoje marzenie w wirtualnym świecie, stworzonym przez nas specjalnie dla ciebie! Nasz serwis posiada właśnie gry farmerskie, dzięki którym poczujesz się, jak prawdziwy farmer! Chciałbyś skorzystać, ale boisz się opłat? Mamy dla ciebie kolejną dobrą wiadomość – gry farmerskie, które znajdziesz na naszej stronie internetowej są całkowicie bezpłatne! Możesz grać do woli, a nie zapłacisz za to ani złotówki! Już dziś oddaj się rozrywce z naszym serwisem, a na pewno nie pożałujesz!