Szanowni użytkownicy!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług poprzez serwis katalog.wp.pl. W związku z tym wypowiedzeniu ulegają również wszystkie zawarte do dnia dzisiejszego umowy o świadczenie Usług w serwisie katalog.wp.pl.

Od dnia 7 stycznia 2019 r. nie ma możliwości dodawania nowych i modyfikowania starych wpisów oraz wnoszenia opłat. Całkowite wygaszenie serwisu planowane jest na dzień 31 stycznia 2019 r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt poprzez adres: kontakt@pomoc.wp.pl


Sochaczew i okolice

Portal Sochaczewa i jego okolic - Kampinos, Wyszogród, Żelazowa Wola, Teresin, Iłów, Nowa Sucha , Brochów, Rybno, Młodzieszyn. Dziesiątki tysięcy lokalnych newsów, tysiące zdjęć. Lokalne rozkłady, pogoda, kina, darmowe ogłoszenia drobne etc.


Adres url: http://www.sochaczewianin.pl/
Data dodania: 2013-03-18  Data ostatniej modyfikacji: 2013-03-18

Lokalizacja: Sochaczew

Wpis znajduje się w kategoriach:

Słowa kluczowe:

Opis rozszerzony:

Portal informacyjny Sochaczewa i jego okolic, bezpłatne ogłoszenia, Sochaczewianin.pl to największy lokalny portal informacyjny powiatu sochaczewskiego i okolic. Istnieje od listopada 2006 roku. Zawiera informacje z wszystkich gmin powiatu sochaczewskiego ale również regionu i Polski. Dużo miejsca poświęca kulturze i sportowi. Zawiera galerię aktualnych wydarzeń oraz galerię retro, informator (kina, pogoda, apteki, rozkłady jazdy etc.), newsy internautów, sondy, horoskop, porady, rozrywkę, darmowe ogłoszenia drobne i wiele innych. Portal jest powiązany z tygodnikiem Express Sochaczewski. Portal należy do wydawnictwa Milenium Media