Szanowni użytkownicy!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług poprzez serwis katalog.wp.pl. W związku z tym wypowiedzeniu ulegają również wszystkie zawarte do dnia dzisiejszego umowy o świadczenie Usług w serwisie katalog.wp.pl.

Od dnia 7 stycznia 2019 r. nie ma możliwości dodawania nowych i modyfikowania starych wpisów oraz wnoszenia opłat. Całkowite wygaszenie serwisu planowane jest na dzień 31 stycznia 2019 r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt poprzez adres: kontakt@pomoc.wp.pl


Fotografia ślubna Białystok

Portfolio i blog fotografii ślubnej - reportaże ślubne, sesje narzeczeńskie i ślubne sesje plenerowe oraz fotografii portretowej prezentowej przez fotografa z Białegostoku - Marcina Sokoła.


Adres url: http://www.marcinsokol.pl/
Data dodania: 2012-11-21  Data ostatniej modyfikacji: 2012-11-21

Lokalizacja: Białystok

Wpis znajduje się w kategoriach:

Słowa kluczowe:

Opis rozszerzony:

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej profesjonalnego fotografa w ofercie którego znajdziesz fotografię ślubną i portretową. Fotograf oferuje elastyczny zakres usług - fotoreportaże z dnia ślubu, ślubne sesje plenerowe, czy też sesje narzeczeńskie. Fotograf zajmuje się również fotografią portretową, a także obsługuje inne imprezy i uroczystości.  W trakcie pracy wykorzystywane jest mobilne oświetlenie studyjne, pozwalające dowolnie wpływać na charakter i nastrój fotografii.Obszar działania obejmuje cały kraj, a przede wszystkim teren Augustowa, Białegostoku i okolic.