Szanowni użytkownicy!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług poprzez serwis katalog.wp.pl. W związku z tym wypowiedzeniu ulegają również wszystkie zawarte do dnia dzisiejszego umowy o świadczenie Usług w serwisie katalog.wp.pl.

Od dnia 7 stycznia 2019 r. nie ma możliwości dodawania nowych i modyfikowania starych wpisów oraz wnoszenia opłat. Całkowite wygaszenie serwisu planowane jest na dzień 31 stycznia 2019 r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt poprzez adres: kontakt@pomoc.wp.pl


Świat i polacy

Chcesz znaleźć informacje o Polsce i świecie, ale nie wiesz gdzie szukać. Zapraszamy na blog Świat i Polacy. Tutaj znajdziesz dokładnie to wszystko, co Ci jest potrzebne. Mamy informacje sprawdzone i pewne, ale pisane nie dla pieniędzy, a dla pasji.


Adres url: http://www.swiatipolacy.pl/
Data dodania: 2017-12-12  Data ostatniej modyfikacji: 2017-12-12

Wpis znajduje się w kategoriach:

Słowa kluczowe:

Opis rozszerzony:

Chcesz znaleźć informacje o Polsce i świecie, ale nie wiesz gdzie szukać. Zapraszamy na blog Świat i Polacy. Tutaj znajdziesz dokładnie to wszystko, co Ci jest potrzebne. Mamy informacje sprawdzone i pewne, ale pisane nie dla pieniędzy, a dla pasji. Mamy pokazaną różną stronę w różnych dziedzinach naszego życia. To daje do myślenia i na pewno powinniśmy często sprawdzać, co się tam nowego pojawiło. Znajdują się tutaj informacje i dla starszych i dla młodszych. Każdy powinien wiedzieć o swoim kraju i całym świecie jak najwięcej się tylko da, za pośrednictwem tego bloga jest to możliwe do zrealizowania.