Szanowni użytkownicy!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług poprzez serwis katalog.wp.pl. W związku z tym wypowiedzeniu ulegają również wszystkie zawarte do dnia dzisiejszego umowy o świadczenie Usług w serwisie katalog.wp.pl.

Od dnia 7 stycznia 2019 r. nie ma możliwości dodawania nowych i modyfikowania starych wpisów oraz wnoszenia opłat. Całkowite wygaszenie serwisu planowane jest na dzień 31 stycznia 2019 r.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt poprzez adres: kontakt@pomoc.wp.pl


MWM Serwis. Naprawa sprzętu AGD naprawa kuchenek lublin

MWM Serwis. Naprawa sprzętu AGD, to jednostka, jaka od wielu lat absorbuje się serwisem przyrządów AGD i RTV na terenie Lublina a także okolic. Zarządzamy wykwalifikowaną załogą pracowników, którzy specjalizują się w szybkim diagnozowaniu i reperacji


Adres url: http://mwmserwis.pl/
Data dodania: 2013-09-05  Data ostatniej modyfikacji: 2013-09-05

Wpis znajduje się w kategoriach:

Słowa kluczowe:

Opis rozszerzony:

MWM Serwis. Naprawa sprzętu AGD, to jednostka, jaka od wielu lat absorbuje się serwisem przyrządów AGD i RTV na terenie Lublina a także okolic. Zarządzamy wykwalifikowaną załogą pracowników, którzy specjalizują się w szybkim diagnozowaniu i reperacją niesprawnych przyrządów AGD. mamy prawidłowo wyekwipowane pojazdy techniczne, którymi dojeżdżamy do naszych kontrahentów. Zdołamy niektóre naprawy sfinalizować na miejscu, a trudniejsze usterki wymagają odwiezienia sprzętu do serwisu. Zapewniamy solidne usługi i przystępne ceny, wskutek czemu możemy pochwalić się znacznym zainteresowaniem pośród klientów. Naprawiamy każde przyrządy AGD. Szerzej na stronie WWW.